Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 837454 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1458 Dátum: 2009. Augusztus 06., 17:57:03 »
Ez egy jó ötlet, hogy a Marveles TF  adagot 5 napra osszátok. Bár azt mondtad Sepi, hogy még kettő kell hozzá, hogy teljes legyen az egy heti adag. Az egyik lehetne pl. a Dreamwave TF vs. G.I. Joe, a másik meg nem tudom mi legyen. Talán az AHM. De nem vagyok benne biztos.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1457 Dátum: 2009. Augusztus 06., 16:45:44 »
A következő 5 Marveles TF-et elosztjuk öt napra, és akkor már csak kettő kell, hogy meglegyen egy hétig az adag.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #1456 Dátum: 2009. Augusztus 06., 15:37:23 »
Nem reklamáció ként, de egy TF hét jobb lenne .

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1455 Dátum: 2009. Augusztus 06., 10:33:12 »
Idézetet írta: dr samson
Azért mindenkinek üzenem, hogy bár a hírekhez elwood van kiírva, de a legtöbb TF frissítést is én szoktam összedobni, szóval ne nagyon reklamáljatok, mert a végén még a jövő héten is elfelejtek frissíteni...
Csakhogy nem csak te tudsz képregényt kirakni.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1454 Dátum: 2009. Augusztus 06., 10:15:58 »
Én nem fogok reklamálni. Az biztos. Mert nekem nem probléma, hogy Hulk hét van. Ti tudjátok, hogy mi legyen kirakva.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1453 Dátum: 2009. Augusztus 06., 10:10:45 »
Azért mindenkinek üzenem, hogy bár a hírekhez elwood van kiírva, de a legtöbb TF frissítést is én szoktam összedobni, szóval ne nagyon reklamáljatok, mert a végén még a jövő héten is elfelejtek frissíteni...

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1452 Dátum: 2009. Augusztus 06., 09:15:23 »
TF hét?  Nehezen tudom elképzelni, hogy lesz ilyen is. Mert ahhoz hétféle képregény sorozatot kell válogatni, hogy lehessen TF hét. Hű az tényleg jó volna. Ki tudja, még bármi lehetséges.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1451 Dátum: 2009. Augusztus 06., 09:03:33 »
Idézetet írta: turkia
Ha már itt tartunk, igazán lehetne egy Bulldózer hét is...hogy lecsillapítsátok a rá kiéhezett milliókat a Hálózsákon...
Tartanánk is, ha lenne legalább hét önálló képregénye, de nincs, így nem tudunk mit tenni.

És ne bánkódjatok, ki tudja, lehet, hogy lesz majd egyszer TF hét is.  
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #1450 Dátum: 2009. Augusztus 06., 08:25:20 »
Uhhh, ez a kép Sokkolóról nagyon hasít, ÍGY képzelném el a valóságban! A Kibertron mérete engem is idegesít, mikor Unikronnal harcolnak az eredeti képregényben, ott max 1000 méter az átmérője, mert Unikron megáll rajta, mint a Kisherceg.  

Csatlakozom az előttem szólóhoz: HULK HÉT??? Bánom is én, csak legyen egy kis Megatron, vagy Sokkoló, Üstökös hiánypótlónak, mert ez a hír így elég sokkoló (hű, de gyenge  )
Ha már itt tartunk, igazán lehetne egy Bulldózer hét is...hogy lecsillapítsátok a rá kiéhezett milliókat a Hálózsákon...
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #1449 Dátum: 2009. Augusztus 05., 21:42:52 »
Inkább vedd úgy, hogy mivel az IDW nem mondhatni, hogy éppenséggel ontaná a TF-et mostanában, így legalább egy picit tovább tart majd ki a heti egyes adag.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Transformers
« Válasz #1448 Dátum: 2009. Augusztus 05., 21:30:44 »
Az nem jó, valamelyik képregényben egyszer már megtartott egy hegyet is.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #1447 Dátum: 2009. Augusztus 05., 21:25:15 »
Wazz mi ez hogy Hulk hét??? Nem lesz TF holnap? Na szép mondhatom... Hogy dőlne rá egy hegy a 'Ződerősre.

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #1446 Dátum: 2009. Augusztus 01., 13:52:24 »
Wow! Sokkoló? Tényleg klassz.
Ez a Kibertron mérete téma már nekem is sokszor feltűnt. Nincs tisztázva, az biztos.
A Megs' eredet az IDW kiadás, nem? Akkor hogy hogy független ezektől a sztoriktól? Akkor bocs ha hibásan raktam össze a szálakat.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1445 Dátum: 2009. Július 31., 17:19:45 »
Ezt rajongók csinálták?
Nagyon cool!

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #1444 Dátum: 2009. Július 31., 16:19:18 »
 


Nem elérhető melan

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1443 Dátum: 2009. Július 31., 14:32:41 »
Sziasztok.

Imádom az oldalt, főleg, hogy ennyi Transformers kerül fel. Régen a kedvencem volt és az új történetek is nagyon bejönnek. Köszi ezt a fergeteges munkát, amit csináltok... és még, még, még Transformerst  (OFF :mondjuk az Annihilációs hullámot sem elhanyagolni, az is nagyon penge)

Amúgy szvsz a Megatron:eredet jobban illik a TF univerzumba, mint a Reflektorfényben:Blurr , hiszen Autobotok már a polgárháború előtt voltak, ugyanakkor kicsit jobban összezúzza az illúziókat az Autobotokkal kapcsolatban...

Viszont ami feltűnt. Az animációs moziban illetve még sok más helyen is úgy szerepel Kibertron, mint egy parányi bolygó, két kísérővel. Ugyanakkor a Marvel G1 első részben "Szaturnusz méretű"-ként szerepel. Ez vajon elírása az akkori magyar fordításnak, vagy ott még gyerekcipőben járt a történet és összehordtak hetet-havat?

További jó olvasást és munkát

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #1442 Dátum: 2009. Július 31., 12:24:59 »
Azt hiszem, nincs tervben jelenleg, de a teljesség kedvéért lehet, hogy valamikor majd felkerül.

Nem elérhető scorpi

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 27
  • Karma: +3/-0
Re:Transformers
« Válasz #1441 Dátum: 2009. Július 31., 11:24:27 »
Hello!

A Marveles Transformers kiegészítő J.I. Joe and the Transformers 4 részes minitjét is honosítjátok majd?
Ha igen, mikorra várhatók? Nagyon örülnék neki, mert azt hallottam itt lesz Űrdongóból Aranybogár és a Kobra szervezet is szerepel, amire a G1 25.-ben utal Sokkoló. Csak azt nem tudom, pontosan mit csináltak. Előre is köszi a választ!

Nem elérhető Angelus (szabi)

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 18
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1440 Dátum: 2009. Július 31., 01:57:23 »
Blörr spotot nem kell összemostni a Megs eredet sztorival mert 2 külön "világ" a kettQ.
Primenak jól áll ez a Classics figura terv digitalizálva...de miért kell azt a filmet követni és szájat rajzolni neki.Ezt a bqnt csak Primal-nak nézem el.De egy G1 nyomvonalu sztoriba  
Köszönjük a fördítást és beírást.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 31., 02:00:16 írta Angelus (szabi) »

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #1439 Dátum: 2009. Július 31., 00:29:54 »
Hát nem tom sceli, ha pl. megnézed a kezdeti Marvel sztorikat, ott pl. tök jó (sztem), ahogy az alakváltók rácsodálkoznak az emberek szokásaira, és mesélik, hogy náluk ez meg ez mennyire másképp van. Itt meg... minden tök ugyanaz, mint egy mai nyugati kultúrában. Ha csak itt a Földön körbenézel és megnézel különböző kultúrákat, itt az emberek között láthatsz nagyobb különbségeket, mint egy elvileg több millió fényévnyire tőlünk létező gépi világ és a mi világunk között. Ez szerintem gáz. Itt nem pár - úgymond - macskatulajdonság kapott helyet a sztoriban, hanem ez gyakorlatilag macskákról szól, hogy a te példáddal éljek.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Transformers
« Válasz #1438 Dátum: 2009. Július 30., 22:31:23 »
Üdv a fórumon!

Az fura, most végiglapoztam, nekem minden oldal bejön. De itt egy közvetlen link a hetedik képre. Vagy esetleg erre gondoltál?

Ja, és ha esetleg az a gond, hogy túl sokat kell görögni ide-oda olvasás közben, akkor nyomd meg az "s"-t, az átméretezi a képet, hogy elférjen a képernyődön széltében.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető sceli

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Transformers
« Válasz #1437 Dátum: 2009. Július 30., 21:48:07 »
Sziasztok!

A mostani Reflektorfény is tök jó, de nekem van vele egy problémám: a 7. képre csak egy nagy fehérség jön be, más semmi.
Egyébként szerintem semmi baj azzal, hogy úgymond túl emberszerűen viselkednek (jó, a viselkedése tényleg egy kicsit túl szupersztáros, de kb. ennyi). A régi transformersben mindig a háborúban láttuk őket nagyjából, mint katonákat, csak ők nem emberek voltak egyenruhában, hanem robotok, akiknek mások az igényeik meg a képességeik. De a katona háború nélkül hétköznapi ember. De eddig nem tudtuk milyen lehet az, ha egy Álcának vagy Autobotnak nem kell harcolnia, hogy néz ki háború nélkül, amikor élheti a maga életét a saját belátása szerint. Most erre kaptunk egy alternatívát és szerintem nem is lett olyan rossz. És minden jóban van valami furcsa. De Megatron megalomániája is egy alapvetően emberi tulajdonság, ahogy egy csomó dolog is az a transformersben. De ez szerintem visszavezethető arra, hogy a képregényeket emberek csinálják és persze, hogy akkor hasonlít rájuk. Ha egyszer mondjuk a macskák is megtanulnák élvezni a képregényt és netalán készítenének az emberekről is egyett, egész biztos, hogy szereznénk közbe néhány macskatulajdonságot. Ez a dolog csak nézőpont kérdése.

Visszatérve Blörre- a grafika szerintem is szemet gyönyörködtető, csak azt sajnálom, hogy kicsi a képernyőm. És azt hiszem első bejelentkezésnek ennyi bőven elég.

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #1436 Dátum: 2009. Július 30., 21:18:15 »
Hát abban csatlakozom az előttem szólókhoz, hogy túlságosan emberszerű világot ábrázolt ez az a rész. A verseny, a buli, a piálás, stb. Ha ez elméletileg ugye a Megatron eredet után játszódik, akkor furcsa ez a fajta toborzási módszer, amit Üstökös lefolytatott. Mintha vmi network marketing-be akarná beszervezni: "Kerülj a legjobbak közé!"  A kaoni mészárlás, amit az Álcák rendeztek a Megs' eredetben, az valahogy számomra nevetségessé teszi, hogy most úgy reklámozzák a két oldalt, mint puszta politikai pártokat. Ki az a Zéta Fővezér? Úgy tudtam hogy Sentinel után Optimusz volt a következő. Ezeket leszámítva jó volt ez a rész is, az utolsó oldalak, ahol Blörr ismétli önmagát az nagyon tetszett, már be se kellett fejezni a történetet, tudhatjuk mi lett a vége.
Jaa, Blörr G1es jellemzésében leírják hogy amikor beszél(hadar) csak ennyitt hallani hogy Blöööörrrrr, és innen kapta a nevét. Tudom hogy elég gyenge magyarázat, csak megemlítettem.
A grafika nagyon tetszik, ugyanígy a fordítás is szokás szerint profi munka. Köszönet érte!

Nem elérhető Ubul

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1435 Dátum: 2009. Július 30., 19:56:59 »
Sziasztok. Fú hol is kezdjem. Az előző TF G1 részekben benne voltak kedvenc részeim amik valaha megvoltak képregényben , istenni volt újra látni őket (Grimlock egy állat de a kedvencem) Várom a köv G1eket. A refit még nem olvastam, de előre bizakodó vok, a refi részek sztem mindig naon jók. Alig bírom kibírni h jöjjön a köv rész, és Blörr már így előre is felcsigázott.

Ui.: Személyes véleményként még egy dolog így gyorsba azt sajnálom h Megatron eredete csak 4 rész . Megyek is olvasok.

Üdv

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1434 Dátum: 2009. Július 30., 14:01:50 »
Nekem is kissé fura, hogy mennyire "emberszerű" életet étek a robik a bolygójukon, de ezt leszámítva nagyon tetszett a sztori, köszönöm!
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1433 Dátum: 2009. Július 30., 13:01:21 »
Elwood-nak és Tyrant-nak köszönöm a Reflektorban:Blörr-t!    
A grafika tényleg nagyon szép,11 pontos a tízpontos skálán!  
Üstökös és Optimusz szereplése király volt,szépen bemutatták a két oldalt!  
Maga a karakter tetszik;de ez a név,hát ,,enyhén'' furcsa...  
(Kicsit olyan hangutánzó feeling-je van!)

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #1432 Dátum: 2009. Július 30., 12:03:07 »
Hát...

McCarthy nekem itt is, meg az AHM-ben is folyton olyan klisésnek tűnik... Klisés párbeszédek, klisés helyzetek... Furman is tele van klisével, de ő legalább a saját kliséit használja mostanában újra, meg újra. Az egy fokkal még mindig jobb.

Azt meg tudom, hogy állandó probléma, hogy mennyire emberszerűek a robotok, meg a társadalmuk, és mennyire nem, de nekem ez továbbra sem jön be. Ez így ebben a formában elég fantáziátlan.

Optimusz arccal továbbra is nagy mélypontja minden sztorinak számomra.

Viszont a grafika nagyon szép.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1431 Dátum: 2009. Július 30., 10:53:23 »
Ez a TF képregény tényleg jó. Nem gondoltam, hogy Blörr futóversenyen volt. Szinte olyan volt, mint az olimpián. Meg azt se gondoltam, hogy ilyen öntelt, arrogáns. Meg ezt is mondta:"Én fizetem a piát." Kocsmába jár ő? A kocsmába pedig olyan volt, mintegy Nightclubba. Üstökös nagyon máshogy nézett ki. Kup és Optimusz tényleg olyan fiatalon néznek ki. Főleg Optimusz. Akkor ezek szerint még nem tudtak a Föld létezéséről. [span style=\'color:#000000;background:#000000\']Blörr akkoriban nem volt Autobot, de később igen(?).[/span]
Ezer köszönet Elwood&Tyrant a Transformers frissítésért. További sok sikert kívánok nektek a TF honosításhoz.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 30., 10:56:41 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Transformers
« Válasz #1430 Dátum: 2009. Július 30., 10:43:56 »
[!--fonto:Impact--][span style=\"font-family: Impact;\"][!--/fonto--][!--sizeo:7--][span style=\"font-size: 36pt; line-height: 100%;\"][!--/sizeo--]Frissültünk![/size][/font]
[a href=\"http://halozsak.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=1783&catid=21&Itemid=1\" target=\"_blank\"]Transformers - Reflektorban Blörr[/a]

"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #1429 Dátum: 2009. Július 30., 10:38:56 »
Nagyon be jött az új frissítés. Jó volt Kupot és Optimuszt fiatalon látni. Látszik, hogy Optimsznak már itt is van valamicske hatása a beszédeinek főleg Blörrnél .