Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 863949 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #1518 Dátum: 2009. Augusztus 14., 16:22:35 »
Akkor inkább ne legyen semmilyen tematikus hét.  Inkább kapjunk fixen minden héten egy kis adagot a TF-ből, minthogy ellőjétek a nagy részét egy hét alatt.
Amúgy a Galvi - Maxi párharchoz még annyit, hogy abban a részben elmondja Galvi, hogy meg kell védenie Megatront, mivel ha Ő a jövőből jött, akkor lehet hogy Megatron halála egyben az övét is jelentené. Mivel a Bárka becsapódását Megs nem éli túl, már borítékolva volt Galvatron sorsa, az az őrület ennek volt az előjele, Maximus csak "bevégezte" a sérült, zavarodott és gyenge álca sorsát. Bár ki tudja, ez az "elnyelte a jeges tó" effekt nekem ismerős a TF-Headmasters rajzfilmsorozatból, és ott nem jelentett "végső nyughelyet"...

Ezt látnotok kell. Olvassátok végig a szöveget:

keresd a cybertront

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #1517 Dátum: 2009. Augusztus 14., 15:44:56 »
Hát, Angyalok-hétre várhatsz, az elméleti szinten jövő augusztusra van előirányozva. DC-ből nem nagyon van annyi sorozat még itt, és még ha a készen lévő GN-emet el is halasztanám addig, akkor is a dokinak igencsak össze kellene szednie magát. Bár az még lehetséges. TF-ből meg ha ellövünk most hetet egy húzóra, igencsak el fog apadni pár hónapon belül a kínálat, különösen most, hogy az IDW se ad ki valami húdesok kiadványt innen...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1516 Dátum: 2009. Augusztus 14., 14:49:21 »
Frankón megmondom,bármi legyen,csak Star Wars ne!!!  
A dobogósok nálam:
1.Angyalok
2.TF
3.DC!

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1515 Dátum: 2009. Augusztus 14., 14:32:02 »
Szavazzatok transformersre a főoldalon emberek, inkább mint hogy Star wars háborogjon nekünk.
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #1514 Dátum: 2009. Augusztus 14., 09:36:52 »
Nah, kösz, talgaby, ez kicsit javít Galvatron ázsióján a szememben, jó, hogy megerősítettél.
Az meg, hogy Galvi és Mega együttesen pusztítják el Sokkolót, teljesen reális. Amúgy a képregény rendesen kivégezte az elitet. Megatron, Sokkoló, Galvatron, Skorponok, Mennydörgés... Bár ez az eredeti sorozat, az újabbak sokszor teljesen máshogy mesélnek, valaki nem hal meg, stb. Nincs egységes, "hivatalos" álláspont szerintem.
Az anno nekem jó pont volt, hogy (bár az Autobotokat igazából sosem szívleltem, már 7 évesen sem, de Mogorva az egyik kedvencem az alakváltók közül Autobot volta ellenére) Mogorva túlélte a pusztítást és jelentősen megerősödött, szinte megatroni szintre lépett.
A Mega rajongásom egyébként még a 7. számmal kezdődött, mikor Megatron elvesztette az emlékeit. '93 körül? Ez volt az első Transformers képregényem, aztán a 12. számtól lettem gyűjtő. Meg is van az összes megjelent száma. Gondosan őrzöm mindet.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #1513 Dátum: 2009. Augusztus 14., 08:44:12 »
Galvatron sérült, diszorientált volt és az őrület határán állt, amikor szembekerült vele egy kvázi sértetlen Fort Max. És Max így is eléggé alaposan megsérült.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #1512 Dátum: 2009. Augusztus 14., 08:14:12 »
Igen, Kid, engem is az zavar, hogy Maximus elintézte Galvatront, pedig eredeti képregény alapján én nem mondanám, hogy vetélytársa lehetne... Maxit köbö 6. helyre tenném, de így, nem tudom. Nukleonos Mogorva szerintem már csak Megatronnal, Galvival, Sokkolóval szemben bukna meg, de lehet, hogy velük szemben sem. Nem tudjuk meg, hogy mit jelent a nukleon ereje, szóval titok.
És a legtöbb listán nem szerepel Straxus Lordja, kibertroni Álca helytartó Polyhex tartományban. Emlékeztek? Eredeti képregény 8. szám, Össztűz ellen. Szerintem ő Sokkoló-szintű lehet legalább.

Ha Szuper Omegát nem számoljuk (mert a képregény szerint szétveri Megát és Üstököst, Égretörőt, stb. ezáltal sajna ő lehet a legerősebb alakváltó(???)  ) akkor az Álcáknál több a nagy kaliberű gép.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #1511 Dátum: 2009. Augusztus 13., 22:30:57 »
Szerintem Megatron és Optimusz ugyanolyan erősek, ezt kb. elég sok harcukból le lehet szűrni, viszont Megatron annyival szinte mindig fórban van, amennyivel egy rosszfiú mindig fórban van egy jó fiúval szemben, nevezetesen, hogy le se sz**ja, hogy csata közben kit taposnak agyon.

Szuper Omegának meg elvileg meg sem kellene kottyannia Körfűrésznek, ezt szerintem sorolhatjuk banalitás kategóriájába... Írói túlkapásnak mondanám, vagy, hogy ne keverjük bele az írókat a történetek menetébe, fogalmazzunk úgy, hogy nagy mákkal eltalálhatta Omegát az egyetlen helyen a testén, ahol kisebb-közepesebb méretű kárt tehetett benne.

Most már akkor kirakok én is egy listát a G1 képregényekre alapozva.

Optimusz Fővezér - erőmester (az angol Marvelből kiderül, hogy erősebb így)

Galvatron - Rodimusz (Rodimusz elvileg olyan erős, hogy méltó ellenfele legyen Galvinak, ő inkább azért tűnik gyengébbnek, mert nem találja fel magát elég jól a harcban - talán)

Optimusz Fővezér - Megatron - Maximus (fejmesterként - vele gondban vagyok a Galvi verése miatt, de hosszas tanakodás után ide raknám)

Sokkoló - Skorponok (fejmesterként) - Mennydörgés (színlelőként) - Hatlövet (IDW alapján)

Mogorva - Ultra Magnusz - Straxus(?)

Össztűz - Fülelő - Üstökös - Ciklon stb.

Egyesülő és alapból óriási robotok nélkül persze. A nukleonos robotoknak is elvileg feljebb lenne a helyük (Mogorva), de őket nem számoltam, mivel nem nagyon derül ki, mire képesek.

Gargloye: Maximus a rajzfilmbe (és játékként) valóban óriási, a képregényekben nem
« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 13., 23:24:28 írta KiD »

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1510 Dátum: 2009. Augusztus 13., 21:59:14 »
és fortress maximus nem oriás robott véletlenül? szerintem ő is triptikonnal és szuper omegával kb egyenrangú.
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető Sokkoló

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1509 Dátum: 2009. Augusztus 13., 21:41:13 »
Az alakváltók erő-sorrendje:
1. Megatron/Galvatron
2. Sokkoló, Optimusz, Hatlövet
3. Mogorva
4. Mennydörgés, Skorponok
5. Fortress Maximus
6. Straxus

Óriásrobot nem szerepel a listán, elvégre nem kezelhetőek egy-egy entitásként, és a nagy fizikai erő mellé sem társul mindig mobilitás és khm... intelligencia. Hasonló okokból hagytam ki a sorból - a rakéta- és tank-modulból összeálló, tehát nemcsak mérete miatt óriásrobi számba menő - Szuper Omegát, akit mellékesen a 12. számban Körfűrész egymagában lerendez...

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1508 Dátum: 2009. Augusztus 13., 21:14:16 »
Én is köszönöm Elwood-nak és Tyrant-nak az AHM hatodik részét!    
A grafika tényleg szuper,a karakterek kidolgozása is fantasztikus!  
Drift gondolom az ázsiai rajongók kedvéért ,,jött létre'' elsősorban!Tetszetős robi,de Szemlélő is hatalmas volt!  
Az álca párbeszédeket pedig élmény volt olvasni!  
A legerősebb álcák és autobotok,szerintem (a combiner óriás,-és a city robotokat kihagyva!):
1.Megatron-Optimusz
2.Sokkoló-Rodimusz (fővezérként!)  
3.Skorponok-Ultra Magnusz
4.Mennydörgés-Mogorva
5.Hatlövet-Röptűz
6.Husáng-Légi Hiúz
7.Pengeél-Össztűz
8.Cudar-Keményfej
9.Gépmester-Jazz
10.Villámszárny-Szökkenő

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #1507 Dátum: 2009. Augusztus 13., 20:16:17 »
Köszönet a frissítésért. Igazatok volt, kezd naggggyon beindulni a történet. A Mátrix ábrázolása mind képi, mind szöveges értelemben nagyon tetszett. És végre Megatronra is úgy tekintek mint egy nép vezetője, csak kicsit máshogy látja a dolgokat mint az Autobotok. A párbeszéd Üstökössel is végre egy kis érettséget mutat, nem csak kicsinyes belviszályt. A rajzok istenesek, az Álcák tényleg a győzelem illúziójában tespednek.  Még1szer köszönet, és továbbra se adjátok fel.

A legerősebbek sztem:
1. O.P., Megatron/Galvatron, Hatlövet (azért előbbi kettő sztem leverné)
2. Mogorva, Sokkoló, Rodimusz
3. Maximus, Skorponok (fejmesterként)
4. Mennydörgés(a Mátrix nélkül én ide sorolnám)
5. Ultra Magnusz

Óriásrobikat nem sorolnám ide, mert nagyok, K erősek, de hülyék többnyire.
Jaaa, IDW-s Mennydörgést kihagytam. Direkt.  Optimusz erőmesterként csak annyival erősebb hogy az utánfutóval egyesülve nagyobb és jobb a páncélzata.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1506 Dátum: 2009. Augusztus 13., 19:51:24 »
Hát igen a jó öreg "pusztítsuk el magunkat, mielőtt elpusztítanak minket" hozzáállás megint előkerült az atommal. Megatron viselkedése fura volt, tud a nagyúr "örülni" rendesen. Meg jó volt látni, hogy az autobotok végre kezdenek magukkal valamit. A rajzok is jól sikerültek, a honosítás is, köszi!    
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #1505 Dátum: 2009. Augusztus 13., 14:54:05 »
Köszönet a frissitésért.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #1504 Dátum: 2009. Augusztus 13., 14:29:14 »
Ez se jött be.  

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1503 Dátum: 2009. Augusztus 13., 13:13:35 »
Idézet
Kérdés: A Maximum Dinbots mikor következik, mert ha jól emlékszem az időrendben az AHM előtt játszódna.
Aki kíváncsi hamar megörekszik...  Maradjunk anyiban, hogy folyamatban van.

Nem elérhető Sokkoló

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1502 Dátum: 2009. Augusztus 13., 13:12:56 »
Köszönet a Megatron újabb részéért.
Nagyon tartalmas, külön szót érdemel a Megatron-Üstökös viszony kidolgozottsága és a végén itt is képbejön az "atomot a bestiáknak" általam kíváncsian várt vészalternatívája. A sorozat felidézi számomra az eredeti képregény 20-as számának lehetséges jövőképet (azzal a nyilvánvaló külöbséggel, hogy itt nem Galvatron az, aki átszabja fél New Yorkot).

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1501 Dátum: 2009. Augusztus 13., 12:13:19 »
AHM #6
Ami tetszett, hogy már az első oldalon lévő párbeszédbe annyi infó volt belesűrítve, hogy sok képregény 20-30 oldalon kevesebbet mond. Tetszenek a beszédek közbe máshonnan bevágott képek. Nagyon tetszett az is, Drift milyen lazán lerendezte a dolgot. Észlelő is sokat nőtt a szememben. Megatronról is nagyon állat az a kép, ahogy lezúzza a tankot. És egy nagyon ígéretes befejezés, kíváncsi leszek, az atomot mennyire érzi meg a tron.  
Ami nem tetszett, hogy a többi párbeszéd némileg unalmas volt, vagy elnyújtott.
Köszönet ezért a részért is.
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető BuB

  • HálóZsák segítő
  • Spawn
  • *
  • Hozzászólások: 686
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1500 Dátum: 2009. Augusztus 13., 11:40:42 »
Köszi az AHM leújabb részét.
Kérdés: A Maximum Dinbots mikor következik, mert ha jól emlékszem az időrendben az AHM előtt játszódna.


So say we all! - Lords of Kobol!

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #1499 Dátum: 2009. Augusztus 13., 11:10:37 »
keildavid, ezek szerintem is az Álcarovarok, a vezetőjük pedig Bombázó.
Köszönet a Megatronért, ezer hála! Ebben végre megint szerepet kaptak az Álcák!!! Megatronról elég vagány a kép, amint távolodik!!!
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1498 Dátum: 2009. Augusztus 13., 10:23:07 »
Ezer köszönet Elwood & Tyrant a Dicsőség Megatronnak 06. részért. Továbbra is jól halad a történet. Sziklaugró mindig olyan kölyök módon viselkedik. Kup továbbra is olyan volt mint Nick Fury, ahogy az előző részben is láthattuk. Az emberek is valami bonyodalmakba keverednek. Erről majd kiderül a folytatásban. Egy kérdés. Az a csúnya robotrovar-zombik lény az kicsodák? Egy kicsit olyan volt, mint az Álcarovarok. Legalábbis a színeik megegyeznek.
További sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1497 Dátum: 2009. Augusztus 13., 09:35:06 »
[!--fonto:Impact--][span style=\"font-family: Impact;\"][!--/fonto--][!--sizeo:7--][span style=\"font-size: 36pt; line-height: 100%;\"][!--/sizeo--]Frissültünk![/size][/font]
[a href=\"http://halozsak.tlof.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=1866:transformers-dicsseg-megatronnak-06&catid=21:idw&Itemid=1\" target=\"_blank\"]Dicsőség Megatronnak 06[/a]


Nem elérhető Habba

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 58
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Transformers
« Válasz #1496 Dátum: 2009. Augusztus 13., 00:51:34 »
1. Unicron (Mert egyedül senki nem győzi le...)
2. Metroplex (Mert leveri tripticont a sorozatban, meg nagyjából mindenki mást és mert olvastam már a spotlight-ját...)
3. Tripticon (Mert meg tudja szorongatni Metroplext...)
4. Super Omega (Mert könnyedén elverte a G1-ben az álcák krémjét, de azért szerintem Tripti lenyomná és mert [span style=\'color:#000000;background:#000000\']olvastam az AHM befejező részét és láttam abban mit csinált Pusztítóval[/span]...)
5. Hatlövet (Mert, csak...
6. Pusztító (Mert erősebb mint a többi nagy robi, de csak érzés alapján gondolom erősebbnek, mint Megatron...)
7. Megatron-(Galvatron) (Mert a nagy robik közül Predakinget lenyomta, hangya fa..nyival marad el Pusztítótól, a moziban nem éreztem különbséget Galvatron és Megatron közt...)
8. Optimusz (Mert végiggázolt saját erejéből a moziban az egész álca bandán és győzelemre állt Megatron ellen is, de máshol sokszor szoros csatában alul maradt...)
9. Bruticus, Superion, Predaking Defensor, Menasor, Computron (Mert mindig kb. ez a pár nagy robi került egymással szembe és hol ez győzőtt, hol az, de, ha döntenem kéne ebbe a sorrendbe raknám őket...)
10. Rodimusz és Sokkoló (Mert második vonalas vezérek, kettejük közül talán Rodi a jobb, bár ki tudja...)

Mozi alatt a '86-s rajzfelmet értem.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 13., 08:32:23 írta talgaby »

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1495 Dátum: 2009. Augusztus 12., 22:40:16 »
És tudod mi a szép, gaby? Hogy az, amit írtál a filmeket tökéletesen lefedi...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető joustoe

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 87
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1494 Dátum: 2009. Augusztus 12., 22:35:43 »
melyik univerzumban ki a legerősebb?
szerintem Marvel
(0. üstökös alapbázisos erővel, mennydörgés +mátrix)
1. pusztító
2. triptikon
3. piranyakon
4. szuper omega
5. megatron
6. mogorva(színlelő)
7. sokkoló
8. maximus

Optimusz annyira nem erős, nem nagyon emlékszem h valakit is saját erejéből ütött volna le... mindig társaságban küzdött, míg a többieket elég nehéz volt egyedül is megállítani(pl. megatron kontra predakonok:D)
« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 12., 22:37:29 írta joustoe »

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #1493 Dátum: 2009. Augusztus 12., 14:53:19 »
Amúgy a kósza hír Sokkolóról a biójából jön, ott írják ezt, szóval elvileg hivatalos. Viszont ez csak az alap TF-ekre vonatkozik gondolom, hiszen az erősmesterek, fejmesterek, színlelők elvileg erősödnek azáltal, hogy új képességekre tesznek szert. Így lesz baromi erős Skorponok, Maximus, Mennydörgés, illetve még a réginél is erősebb Optimusz. Aztán persze megint más tészta Galvatron és a jövőből jött csatlósai, akiknek Unikron táplálja a hatalmát, Rodimusz, akit a mátrix turbóz fel, illetve az óriásrobotok (Szuper Omega, Triptikon stb.) és a több robotból egyesült formák (Szuperion, Pusztító stb.) sem sorolhatóak be a normál kategóriákba.

Meg persze attól függ, ki-mit ír.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 12., 14:54:10 írta KiD »

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #1492 Dátum: 2009. Augusztus 12., 14:22:16 »
Van benne valami. Kicsit emlékeztet arra, hogy Galactus (aki amúgy kedvencem) egy eszméletlen hatalmasság. Mégis... nem az a kérdés már lassan, hogy ki képes legyőzni őt, hanem hogy ki nem...  F4 diadal elég kacagtató volt, mikor Richards belecsúzlizza Mr. Grimmet G. arcába. Igen, elég nehéz lenne egy konkrét listát alkotni. Mondjuk Mennydörgés eléggé lenyomta Optimuszt, mikor nála volt a Mátrix.
Hú, elképzelem, Megatron mikre lenne képes vele...
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #1491 Dátum: 2009. Augusztus 12., 13:56:41 »
1. Hasbro
2. Megatron, mert bár ő csak a második legnépszerűbb, a jelek szerint mégis halhatatlan.
3. Optimusz, mert bár ő a legnépszerűbb, de minden harmadik történetben megölik, mert az drámai.
4. Az éppen aktuális nagyon-nagyon rejtélyes főgonosz. Akit amúgy max. 15 perc alatt lenyomnak és vagy nem tér vissza többet, vagy ha igen, az ereje a huszada lesz a múltkorinak.
5. Bárki, akihez éppen odakerül a Mátrix és gonosszá teszi azt.
6. Unikron, mert egy bolygóméretű valami mindig remek ellenfél, ha kifogytunk az ötletekből.

Így belegondolva, ez azért erősen egy szuperhős-képregény, nem?
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #1490 Dátum: 2009. Augusztus 12., 13:11:15 »
Emberek, formabontó kutatás!  Mindig érdekelt a többi Alakváltó rajongó véleménye a robotok erejét illetően. Mert hallunk olyan kósza híreket, hogy "Sokkoló közvetlenül Megatron után következik", meg stb, de nem áll össze a kép. Szerintem az élvonal köbö így néz ki:
1. Szuper-Omega (elég könnyen lenyomta sajnos Megatront)
2. Galvatron (Mert Unikron táplálja)
3. Megatron
4. Sokkoló-Optimusz-Straxus-Skorponok
5.Fortress Maximus (bár Galvatront ő öli meg, de valahogy mégsem dobogós SZERINTEM valamiért...)
6.Mogorva

Más vélemény?
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #1489 Dátum: 2009. Augusztus 10., 20:51:17 »
Ez az Unicron télleg egy rakás s**r! Pedig ha belegondolok abban igaza van az alkotónak hogy lábra nincs szüksége egy ilyen bolygóméretű behemótnak.