Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 834328 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #5838 Dátum: 2021. Szeptember 18., 09:21:36 »
Erre remélhetőleg hamarosan választ kaphatsz, amikor végre elkezdjük a Universe füzeteket feltenni, benne a karakterleírásokkal. Most már dolgozom az ügyön.

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Transformers
« Válasz #5837 Dátum: 2021. Szeptember 17., 22:35:55 »
Más: Megatron fegyvere mekkora pusztításra képes? A karján lévőre gondolok.

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Transformers
« Válasz #5836 Dátum: 2021. Szeptember 16., 16:19:37 »
Úgy látom, az oldalról minden lekerült, ami szerepel majd az 500 oldalas könyvben, úgyhogy szerintem fellélegezhetünk.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5835 Dátum: 2021. Szeptember 16., 12:57:42 »
A Complete All Hail Megatron TP, amit elvileg kihoznak, úgy 500 oldalas, hogy benne az AHM 1-16-on kívül a Refelktorfényben "Blörr", "Jazz", "Drift", "Sziklaugró" és "Metroplex".
Oksa, akkor majd hamarosan leszedem azokat is.

Egyébként már csak arra vagyok kíváncsi, hogy hardcover lesz-e vagy softcover, és hogy miből jön majd ki.
Az tuti, hogy HC lesz, a Fumax most már csak abban ad ki mindent. És ha a hasonló méretű kiadványaikból indulunk ki, akkor olyan 12-13 ezer körüli árra lehet akkor számítani. Ezek után lesz érdemes eldönteni mindenkinek, hogy kell-e ez neki vagy nem.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #5834 Dátum: 2021. Szeptember 15., 20:08:01 »
Tényleg szívattalak, de azért az se baj, hogy komolyan válaszoltál.  :D

Pusztán arra utaltam, ami azt hiszem nálam ezen az oldalon köztudott, hogy nem szeretem Barber munkáit. De hogy fair legyek, nem olvastam annyit az új sorozatból, hogy meg tudjam ítélni, mondjuk az is igaz, hogy amennyit olvastam, annyiból nem sorolnám Barber füzetei alá, max mellé. Leszámítva a rajzokat, az biztos nem az én világom. Igazából nem is nagyon érdekel.

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #5833 Dátum: 2021. Szeptember 15., 19:27:38 »
Biztos szivatsz, de mivel kényszeres megmagyarázó vagyok, ugrom rá :)

- Ez nálam a James Roberts-féle More Than Meets the Eye/Lost Light szintje, meg a Nick Roche-féle Wreckers saga is.
.
.
.
.
- Itt van nálam a John Barber-féle Robots in Disguise / Transformers / Optimus Prime sorozat.
.
.
- Itt van az IDW 2019-es univerzum. Bizonyos Brian Ruckley írja.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #5832 Dátum: 2021. Szeptember 15., 17:36:33 »
Akárhányszor olvastam el a "Barber-féle RiD/Transformers/Optimus Prime alatt" kifejezést, egyszer sem tudtam értelmezni.  :D

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #5831 Dátum: 2021. Szeptember 15., 16:30:55 »
Azt nem értem, hogy miért nem a 2019-ben induló sorozatot adják ki, abból akár még lépést is tudnának tartani a kiadóval. Mondjuk nem olvastam, nem tudom milyen.
Hát, mert se nem szép, se nem jó. :) Nem rossz, nem rossz, de a jó nem ilyen. Mérsékelten szórakoztató. És még sorolhatnám.
Valóban adná magát, főleg, hogy több évtied után rendes retailben is aránylag jól elérhetők a Transformers játékfigurák, és ne legyenek kétségeink, a képregény ezek eladását kéne, hogy támogassa, még ha a kapcsolat manapság elég indirekt.
Én mondjuk elég mindenevő vagyok, speciel szórakoztat, de elég lassú és bár vannak benne jó ötletek, tudatosan építkezik és mutatkoznak benne néhol a humor jelei is, a szereposztás elég ismeretlen a néhai Marvel-füzetek fogyasztóinak, és összességében nekem azért a Barber-féle RiD/Transformers/Optimus Prime alatt van. A rajzok is mindenképp gyengébbek, tisztelet a kivételnek (és Alex Milne-nak).
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Transformers
« Válasz #5830 Dátum: 2021. Szeptember 15., 16:07:15 »
Azt nem értem, hogy miért nem a 2019-ben induló sorozatot adják ki, abból akár még lépést is tudnának tartani a kiadóval. Mondjuk nem olvastam, nem tudom milyen.
Az elõzményre gondolsz?

Nem elérhető Nimrod84

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #5829 Dátum: 2021. Szeptember 15., 15:29:19 »
Azt nem értem, hogy miért nem a 2019-ben induló sorozatot adják ki, abból akár még lépést is tudnának tartani a kiadóval. Mondjuk nem olvastam, nem tudom milyen.

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #5828 Dátum: 2021. Szeptember 15., 08:57:40 »
A Reflektor szerintem maradhat, legalábbis tudtommal még nem jelezték hogy benne lesz az is.
A Complete All Hail Megatron TP, amit elvileg kihoznak, úgy 500 oldalas, hogy benne az AHM 1-16-on kívül a Refelktorfényben "Blörr", "Jazz", "Drift", "Sziklaugró" és "Metroplex".

Egyébként már csak arra vagyok kíváncsi, hogy hardcover lesz-e vagy softcover, és hogy miből jön majd ki. Mert hogy a soft az most is elérhető 50 dolcsiért, ami kb. 15 ezer, de 500 oldal soft coverrel nem hiszem, hogy tartós lenne. A hardcoverre nem látok eredeti árat, de nyilván még több, másodkézben már a csillagos égben jár.
És itt eljutunk egy érdekes kérdéshez. Mert hogy ér-e nekem Shane McCharty 15+ ezret. Attól tartok, nem. Igazából eredetiben is csak az MTMTE/Lost Light és a Wreckers Trilogy van meg. Azok vannak olyan színvonalon képben és rajzban, hogy kiadom értük azt a pénzt... Barbernél eléggé rezeg a léc, de még lehet, hogy azt is behúzom. Meg Simon Furmantól a Stormbringer és a Beast Wars v1-2.

Amúgy szerintem az UK is elég réteg, elsősorban a rajzok váltakozó stílusa és minősége miatt.
A UK-hez könnyebb kötődni szerintem. Akinek itthon valami fogalma van a TF-ről, a marveles emlékeiből indul ki. Ez szervesen kapcsolódik hozzá. A US marveles arthoz képest szerintem nagy átlagban a UK pozitívan jön ki, egy-két kivételtől eltekintve.

Fürkészem a Fumax face-oldalt és ott sem értik, miért az AHM-mel kezdenek a Beszivárgás helyett, miért kell fejest ugrani a közepébe.
Igen, ott is vannak feketeöves rajongók. Talán épp innen is :)  A Beszivárgással az a baj, hogy lassan építkezik, és egy marvelen felnőtt generáció attól fog agyf@szt kapni, amitől az átlag TF-rajongó a moziban, hogy miért emberek hülyeségeit látom ordas robotok hentelése helyett. Bár ez alól mondjuk az AHM sem mentes, főleg az első füzetekben.

A Megatron/álca mozgalom lényegét jó összefoglaltátok, csak annyi kiegészítést írnék, hogy - most az IDW univerzumnál maradva - a sokat idealizált fővezérek elvileg mind gyarló, önző és nem kicsit romlott figurák voltak, kezdve a tizenhárommal, akik eredetileg egyesítették és uralták Kibertront, aztán egymással is szembefordulva titánokon utazva szétszóródtak az univerzumban, megteremtve az első kolóniákat.
Aztán jöttek az ő nevüket tovább vivő fővezérek, Nova, Nominus, Sentinel, Zéta, stb., megspékelve a Funkcion(al)ista tanáccsal, akik hol erősebben, hol visszafogottabban egyfajta robot apartheidet építettek ki, ahol a "Prímusz adta" altmódod határozta meg, hogy ki vagy, mi feladatod, és így tagozódott osztályokba, kasztokba a társadalom, bármiféle mozgás lehetősége nélkül. (A funkcionalisták ezt ey alternatív univerzumban ezt egészen extrém irányba viszik el, egész osztályokat írtva ki, ha már nem hasznosak a társadalomnak.) Megatron eredetileg ez ellen lázad fel, és az elvei kezdetben a korrupt rendszerrel szimpatizáló Oriont is inspriálják, aztán jön egy Széchenyi-Kossuth periódus, hogy a rendszert belülről próbálják-e megreformálni, vagy töröljék el teljesen. Ilyen kontextusban persze érthető, hogy egy új fővezérnek az álcák számára semmilyen hitele nincs, hiszen még az eredetileg jól induló Zétát is eléggé megszédítette a hatalom. Ami szerintem még fontos, azt Fülelő, az élő álca lelkiismeret mondja ki még a RiD-ben valahol: az álca ideológia szerint mindenki egyenlő - de csak a mechanikus lények között. Ő is csak a RiD/Transformers végére jut el oda, hogy az organikusok/szervesek (köztük az emberek) is érnek annyit, mint a mechanikusok. Ez magyarázza az álca expanziót, és hogy nem sokat törődtek azokkal a bolygókkal, amiket a háború folyamán stratégiai vagy egyéb okokból lerohantak/megszálltak/terraformáltak. (Egyébként a MTMTE 2. évad (28-55. részig + Lost Light 1-25 egy gyönyörű Megatron redemption történeti s, ami az ő szembenézését/vezeklését dolgozza fel, sok-sok kérdőjellel ugye, hiszen mégis egy évmilliókig tevékeny háborús bűnösről beszélünk.)

"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Transformers
« Válasz #5827 Dátum: 2021. Szeptember 14., 22:01:27 »
Fürkészem a Fumax face-oldalt és ott sem értik, miért az AHM-mel kezdenek a Beszivárgás helyett, miért kell fejest ugrani a közepébe.

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Transformers
« Válasz #5826 Dátum: 2021. Szeptember 14., 21:06:05 »
Attól függ, melyik eredetet nézed. Nem mindegyik Megatron volt szegény elnyomott. A másik, hogy nekem úgy rémlik - nem biztos, hogy jól -, hogy a gladiátorküzdelmek illegálisak voltak, nem szórakozott ott a kibertroniak apraja-nagyja.

A harmadik nézőpont pedig, hogy ismerve Optimuszt, Megatron mellé állt volna, ha az a jó harcot vívja. Gyanítom, Megatron - bármelyik eredetet is vesszük - magasról tett rá, hogy ki esik áldozatául a polgárháborújának. Az IDW-ben vannak leginkább elmosva a határok jó és rossz között, de ha csak az AHM-et megnézed, annyi biztos kiderül belőle, hogy Megatron nem egy meg nem értett, rossz fényben feltüntetett, tisztaszívű szabadságharcos.

Hát igen, teljesen igaz. Lehet kezdetben csak tényleg ki szeretett volna törni onnan ahol volt, de aztán valóban elborult az elméje rendesen. Teljesen megszállott lett. Persze én is Autobot párti maradok, mert Megatron felperzselte volna a Galaxist is ha kell. Optimusz pedig valószínűleg tényleg mellé állt volna valóban. Viszont tény, hogy a legmenőbb Álca SoundWave (számomra - és asszem rá kell repülnöm a TF képregényekre mert sok még az ismeret hiányom)

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #5825 Dátum: 2021. Szeptember 14., 20:32:10 »
Igen, Megatronnak tényleg az volt a célja, hogy megreformálja a társadalmat, viszont féluton elkallódott és Spartacusból Robespierre-ré változott. És ezután jött az osztrák festőművész korszaka, amikor az Álcákat felsőbb rendűbbé titulálta a galaxis más fajaihoz képest. Viszont a gladiátor korszaka idején még nem voltak Autobotok, csak sima kibertroniak. Én az Autobotokra egyébként úgy tekintek, mint a megreformált társadalom új, tisztább képviselőire. Szóval, ha úgy vesszük Megatron elérte a régi célját, a gond csak az, hogy most pont azokkal háborúzik évmilliók óta, akiket elképzelt egy új Kibertron polgaraiként.

Ez egy szép megfogalmazása a történetének.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5824 Dátum: 2021. Szeptember 14., 20:29:48 »
Igen, Megatronnak tényleg az volt a célja, hogy megreformálja a társadalmat, viszont féluton elkallódott és Spartacusból Robespierre-ré változott. És ezután jött az osztrák festőművész korszaka, amikor az Álcákat felsőbb rendűbbnek titulálta a galaxis más fajaihoz képest. Viszont a gladiátor korszaka idején még nem voltak Autobotok, csak sima kibertroniak. Én az Autobotokra egyébként úgy tekintek, mint a megreformált társadalom új, tisztább képviselőire. Szóval, ha úgy vesszük Megatron elérte a régi célját, a gond csak az, hogy most pont azokkal háborúzik évmilliók óta, akiket elképzelt egy új Kibertron polgaraiként.
« Utoljára szerkesztve: 2021. Szeptember 14., 20:48:56 írta Intruder »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #5823 Dátum: 2021. Szeptember 14., 20:29:41 »
Attól függ, melyik eredetet nézed. Nem mindegyik Megatron volt szegény elnyomott. A másik, hogy nekem úgy rémlik - nem biztos, hogy jól -, hogy a gladiátorküzdelmek illegálisak voltak, nem szórakozott ott a kibertroniak apraja-nagyja.

A harmadik nézőpont pedig, hogy ismerve Optimuszt, Megatron mellé állt volna, ha az a jó harcot vívja. Gyanítom, Megatron - bármelyik eredetet is vesszük - magasról tett rá, hogy ki esik áldozatául a polgárháborújának. Az IDW-ben vannak leginkább elmosva a határok jó és rossz között, de ha csak az AHM-et megnézed, annyi biztos kiderül belőle, hogy Megatron nem egy meg nem értett, rossz fényben feltüntetett, tisztaszívű szabadságharcos.

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Transformers
« Válasz #5822 Dátum: 2021. Szeptember 14., 19:49:47 »
 :tf-optimus: :tf-megatron: :tf-shockwave: :tf-jazz: Épp arra gondoltam (most hogy nézem a Netflixes Transformers sorozatot), hogy Megatronnak lehet még is igaza van/volt mindig is? Hisz ő csak kitört onnan ahol volt és felszerette volna szabadítani az övéit a rabszolgasorba gürcölő Álcákat. Kicsit most olyan érzések kavarognak bennem hogy Megatron (mint Spartacus) egy gladiátor harcos életre halálra, az Autobotok pedig mint a Római arisztokrácia akik a pompában fényűzésben élnek és összegyűlnek az arénába, hogy ezeken a harcokon jót szórakozzanak. Hmmm, pedig én Autobot mániás voltam mert, hogy ők a jó oldal de lehet tévedek?  :headscratch:

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5821 Dátum: 2021. Szeptember 14., 15:53:15 »
Csak aztán ne úgy fordítsák le az All Hail Megatron címet, mint ahogy az első mozifilmben tették, hogy "Mindenki köszönti Megatront.".
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5820 Dátum: 2021. Szeptember 14., 15:33:12 »
(Mellesleg nem szívesen írom le, de nem kéne levenni, a kapcsolódó Reflektorfényekkel együtt? Máskor Sepi már a szándék gondolatára is le szokta őket húzni. :) )
De máris le kerül, csak most én is eléggé el voltam havazva. A Reflektor szerintem maradhat, legalábbis tudtommal még nem jelezték hogy benne lesz az is.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #5819 Dátum: 2021. Szeptember 14., 14:38:25 »
Adj öt percet azoknak, akik mentenék.!  ;)

Amúgy szerintem az UK is elég réteg, elsősorban a rajzok váltakozó stílusa és minősége miatt.

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #5818 Dátum: 2021. Szeptember 14., 08:31:33 »
Akkor ha szerencsének van, kijöhet még kb. a Stormbringer meg a Wreckers-trilogy, esetleg ReGeneration és a régi Marvelek minőségi papíron, a TP-k háttérinfóival. Esetleg UK Marvel. Ezekeben látnék fantáziát, ha ezekre van érdeklődés, lehet menni a mélyvízbe. A többi már nagyon rétegműfaj, beleértve a MTMTE-t is. Ahhoz azért kell némi háttér"műveltség".
Ismeretlenül azért nem kárhoztathatnám a Fumaxot, hogy ha nem megy egy cím, azt nem viszik tovább, hisz ők is a piacból élnek, nyilván kiszámolták a dolgot, nem akarnak bebukni, a könyv-képregénykiadás nem most éli virágkorát. Más kérdés, hogyha a leállást nem, vagy bullshit módon kommunikálják, az eléggé gyász. Az érződik, hogy a petárdák durrogtatása az megy, a látványra menés, a hájp az megvan. Az AHM ebbe a felfogásba tökéletesen illeszkedik is. (Mellesleg nem szívesen írom le, de nem kéne levenni, a kapcsolódó Reflektorfényekkel együtt? Máskor Sepi már a szándék gondolatára is le szokta őket húzni. :) )
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5817 Dátum: 2021. Szeptember 13., 22:31:11 »
Mire gondolsz? Kezdhették volna akár az AHM előtti történetekkel is?
Mért szerinted nem? Ha nem is feltétlenül a Megatron Originnel, de akkor már csak Furman féle Első fázissal kellett volna nyitniuk, mert jó pár olyan szál megy ebben a történetben, amik még azokban indultak el. Elég csak a szuperfegyverre gondolni, amit a végén vetnek be, meg az egész árulás szál magyarázatára... Lehet, hogy csak én vagyok maximalista, de nekem enélkül lóg a levegőben a sztori.
Szerintem lehet, hogy a régebbieket is kiadják majd idővel. Ha ez jól megy.
Őket ismerve nem hiszem, hogy összefüggően akarják kiadni a teljes történetet, nem az a jellemző rájuk. Ha úgy terveztek volna, akkor az elején kezdenek, mint a Lock&Key és a Sandman esetében. Inkább megnézik melyik blokkok arattak hangosabb sikert odakint és majd azokból válogatnak. Ha meg nem lesz meg az az eladás amit várnak, akkor egyszerűen elengedik egy szó nélkül, mint az Alan Moore féle League of Extraordinary Gentlemen-t. Még 2019-ben jelent meg az első kötete az "Alan Moore életmű sorozat"-ban. Aztán több se... Ha meg rákérdezel náluk amnéziásak lesznek. Ezt magam tapasztaltam.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Transformers
« Válasz #5816 Dátum: 2021. Szeptember 13., 20:11:19 »
Most jut eszembe, hogy belefogtam a G1 rajzfilm 1. évadába és még mindig nem fejeztem be  :badteeth:

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #5815 Dátum: 2021. Szeptember 13., 19:52:44 »
Szerintem lehet, hogy a régebbieket is kiadják majd idővel. Ha ez jól megy.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Transformers
« Válasz #5814 Dátum: 2021. Szeptember 13., 18:43:24 »
Na, a Fumax végre kegyeskedett megerősíteni az infót, ami már egy ideje nyílt titokként keringett, az All Hail Megatron lesz az a 400 oldalas Transformers kiadvány, amivel annyira készülnek. Örvendetes ötlet, hogy konkrétan félbevágják az IDWerzumot...

Mire gondolsz? Kezdhették volna akár az AHM előtti történetekkel is?
« Utoljára szerkesztve: 2021. Szeptember 13., 19:09:34 írta Sepi »

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5813 Dátum: 2021. Szeptember 13., 13:57:55 »
Na, a Fumax végre kegyeskedett megerősíteni az infót, ami már egy ideje nyílt titokként keringett, az All Hail Megatron lesz az a 400 oldalas Transformers kiadvány, amivel annyira készülnek. Örvendetes ötlet, hogy konkrétan félbevágják az IDWerzumot...
https://www.facebook.com/fumaxkiado/photos/a.229532993792363/4359608734118081/

« Utoljára szerkesztve: 2021. Szeptember 13., 19:10:04 írta Sepi »
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Kibertroni Űrtigris

  • Halandó (észre vette, a valódi isten barátom, aki egy ember, hogy ezt írtam)
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 118
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5812 Dátum: 2021. Szeptember 02., 18:24:12 »
Az előbb olvastam, hogy a Hasbro Pulse YouTube oldalon hetente felraknak 1 évadot a G1 film 35. évfordulója alkalmából, az 1. már fent van.
Alakváltás és guruljunk! Transform and Roll out! Maximálok, Maximalizálódás! Maximals, Maximize! Bestia mód és indulás! Beast mode and move out!

Nem elérhető Kibertroni Űrtigris

  • Halandó (észre vette, a valódi isten barátom, aki egy ember, hogy ezt írtam)
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 118
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5811 Dátum: 2021. Augusztus 26., 00:23:21 »

A középső állat neve: Miniconus jeanninae.
Alakváltás és guruljunk! Transform and Roll out! Maximálok, Maximalizálódás! Maximals, Maximize! Bestia mód és indulás! Beast mode and move out!

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #5810 Dátum: 2021. Augusztus 22., 10:44:21 »
Csak azt nem értettem, hogy miért a RiD lett az első az MTMTE helyett. Érteni értettem, csak az MTMTE milliószor jobb.

Elwood, nem azt mondtad, a végére jobb lesz? :D
Nem tudom, Kibertroni Űrtigris milyen mozit néz, de az 1. a Last Stand of the Wreckers, a 2. a Lost Light, a 3. a Chaos Theory az ongoingból, amivel ugye James Roberts beköszönt. Nyilván te is, én is más tizes listát raknánk össze, de ezekkel az élen, illetve War Withinnel a 4. helyen ki tudok egyezni.

Igen, ez az eleje valóban elfogadhatóbb.

Űrtigris, kapd össze magad, hogy számítsak így rá, hogy a jövőben megnézed helyettem a hülye listákat? :D (Így sehogy.)

Nem elérhető Kibertroni Űrtigris

  • Halandó (észre vette, a valódi isten barátom, aki egy ember, hogy ezt írtam)
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 118
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #5809 Dátum: 2021. Augusztus 21., 09:14:43 »
Megnéztem megint az oldalt, valami másik ilyennel kevertem. Nekem a Google alkalmazás add ilyen híreket és cikkeket a telómom.
Alakváltás és guruljunk! Transform and Roll out! Maximálok, Maximalizálódás! Maximals, Maximize! Bestia mód és indulás! Beast mode and move out!