Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 838125 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

Nem elérhető Kibertroni Űrtigris

  • Halandó (észre vette, a valódi isten barátom, aki egy ember, hogy ezt írtam)
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 118
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #6078 Dátum: 2022. December 24., 11:09:45 »
Elmúlt hetekben néztem vissza a teljes Sumbow és Dic sorozatot. A Sunbow legtöbbször jó, Elekes Pál szinkronmunkája legtöbbször lélegzetelállító. A Parancsnok szájába elég hatásos mondatokat tudtak adni. DE! A Dic az egy jobb szó híján ámokfutás. Pár jó rész besikerült, de általában semmi másról nem szól, mint az amcsi hősökről, akik az értelmi fogyatékosság határán lévő Kobrákat űzik. Egyik részben a Kobrák borotvahabot lopnak és a Parancsnok térden állva könyörög Hentes Őrmesternek az életéért. Az a Parancsnok, aki korábban vmi pikkelyes rém volt és a csupa izom Fanyűvőt egy kézzel emelte fel...  aztán a Henteses nettó megaláztatás után elmegy egyedül (!) köpenyben (!) egy diszkóba (!), de a kidobó szó szerint kidobja. Itt kapcsoltam ki a laptopot. Mintha direkt arra utaztak volna, hogy Kobra játékokat ne vegyenek a gyerekek, vegyük el jól a kedvüket. Nekem mondjuk szinte kizárólag Kobráim vannak egy vitrinben. Főhelyen vannak, legtöbb hiánytalan és ritka darab, joe-ból csak pár rejtőzködik (pl tiger force outback), de a jófiúk nekem mindig olyan fantáziátlan játékok voltak. Boltokban mindig a Kobra logot kerestem a dobozokon.  :)

Gondolom, ezért mondják a DiC sorozatra, hogy borzalmas.
Egyébként, hol tudnám megnézni, lehetőleg magyar szinkronnal?

A játékok kapcsán: Ez körülbelül olyan, hogy melyik gyerek ne akarna egy pisztollyá alakuló robotot? Ez Megatron. Egy kamionná alakuló robot? Uncsi! Ez Optimusz.

Nem tudom, de szerintem érdekes, hogy a Ben 10 és a Ben 10 Az idegen erők (Alien Force; az Ultimate Alient és az Omniverzumot még nem láttam) magyar szinkronja pocsékabban sikerült, mint az Energoné. Az ENERGONÉNÁL! Persze itt a Cartoon Network szinkronját értem, mert csak az van fent a neten.
Ez csak azért is furcsa, mert az Energon nem saját sorozat, míg a Ben 10 gyakorlatilag az egyik legsikeresebb saját sorozatuk.
Az idegen erőknek rosszabb a szinkronja.
Alakváltás és guruljunk! Transform and Roll out! Maximálok, Maximalizálódás! Maximals, Maximize! Bestia mód és indulás! Beast mode and move out!

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #6077 Dátum: 2022. December 24., 09:00:55 »


Űrtigris: jaja, reklám nélkűl nem lehet eladni semmit sem. Kár, hogy a DiC nem készített G2 rajzfilmet. Bár lehet, hogy az is oyan gyenge lett volna, mint a G.I. Joe sorozatuk.
   

Elmúlt hetekben néztem vissza a teljes Sumbow és Dic sorozatot. A Sunbow legtöbbször jó, Elekes Pál szinkronmunkája legtöbbször lélegzetelállító. A Parancsnok szájába elég hatásos mondatokat tudtak adni. DE! A Dic az egy jobb szó híján ámokfutás. Pár jó rész besikerült, de általában semmi másról nem szól, mint az amcsi hősökről, akik az értelmi fogyatékosság határán lévő Kobrákat űzik. Egyik részben a Kobrák borotvahabot lopnak és a Parancsnok térden állva könyörög Hentes Őrmesternek az életéért. Az a Parancsnok, aki korábban vmi pikkelyes rém volt és a csupa izom Fanyűvőt egy kézzel emelte fel...  aztán a Henteses nettó megaláztatás után elmegy egyedül (!) köpenyben (!) egy diszkóba (!), de a kidobó szó szerint kidobja. Itt kapcsoltam ki a laptopot. Mintha direkt arra utaztak volna, hogy Kobra játékokat ne vegyenek a gyerekek, vegyük el jól a kedvüket. Nekem mondjuk szinte kizárólag Kobráim vannak egy vitrinben. Főhelyen vannak, legtöbb hiánytalan és ritka darab, joe-ból csak pár rejtőzködik (pl tiger force outback), de a jófiúk nekem mindig olyan fantáziátlan játékok voltak. Boltokban mindig a Kobra logot kerestem a dobozokon.  :)
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Kibertroni Űrtigris

  • Halandó (észre vette, a valódi isten barátom, aki egy ember, hogy ezt írtam)
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 118
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #6076 Dátum: 2022. December 20., 17:05:44 »
Kár, hogy én sem hallottam még!
A kanadai változat is jó, a szövege az angolhoz jóval közelebb van, de nekem például nagyon tetszett.
Alakváltás és guruljunk! Transform and Roll out! Maximálok, Maximalizálódás! Maximals, Maximize! Bestia mód és indulás! Beast mode and move out!

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #6075 Dátum: 2022. December 20., 11:12:29 »
Bocs, hogy floodolok, de az előbb belefutottam a G1 rajzfilmsorozat francia intrózenéjébe, és szerelmes vagyok.

Miért nem ismertem ezt eddig, ez oltári!

A floodolással meg vigyázzál, mert Farek idegrohamot fog kapni!  :m-hulk:


Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #6074 Dátum: 2022. December 19., 16:01:48 »
Az intrója mondjuk tényleg jó. :cool:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #6073 Dátum: 2022. December 18., 22:21:03 »
Kid: A Dic-féle G.I. Joe remek rajzfilm volt szerintem. Bár én ezt ismertem eddig. Az előttieket csak a később tudtam meg az interneten.

Elwood: Ez a francia Transformers intro nagyon jó. Hallgattam ezt többször is és egészen remek.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #6072 Dátum: 2022. December 18., 19:26:09 »
Bocs, hogy floodolok, de az előbb belefutottam a G1 rajzfilmsorozat francia intrózenéjébe, és szerelmes vagyok.


Itt a francia szöveg, akit érdekel, beteheti fordítóba, én csak azért osztom meg, hogy hallgassátok ki ki belőle a "transzfomör"-t, "otobot"-ot, "cibértron"-t, "mégátron"-t, "dészéptikán"-t és az "optimüsz"-t.

Refrain:
Transformer
Transformer
Transformer
Pour un monde meilleur
Transformer
Le libérateur
Tu oublies ta peur
Tu seras vainqueur, vainqueur

Il y a déjà quatre millions d'années
Les Autobots, robots sophistiqués
Abandonnèrent la planète Cybertron
Dont le grand patron était Mégatron

Ils ont choisi de tomber sur la Terre
Dans l'espoir de conquérir l'Univers
Ils sont les rois de la transformation
Les Autobots, robots-auto-camion

Refrain

C'est la guerre pour la vie
Conquérir l'énergie
Dominer les Etoiles
Dans la lutte sidérale
Les méchants ou les bons
La question :
Qui seront les champions ?

Les méchants ou les bons
La question :
Qui seront les champions ?

Afin d'avoir le pouvoir absolu
Les Décepticans sont bien résolus
À donner la formule anti-matière
Du professeur Alcazar sur la terre

Mais décider à conjurer le mal
Optimus prend son navire spatial
Pour attaquer à temps ses ennemis
Son cosmotron franchit les galaxies
« Utoljára szerkesztve: 2022. December 18., 19:42:14 írta elwood »
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #6071 Dátum: 2022. December 17., 15:56:36 »
Izé...Áramkörszaggató?
Hm... Gyerekkoromba próbáltam nem tudomást venni róla az összes többi marhasággal, mint a Szerelő, meg a Begerjedők.
Felnőtt fejjel még ő még egész jól ki lett találva, bár a képességeit még így is túlzottnak érzem, és olyan ellenszenves, hogy ihaj. Az autobotokat, amilyen hülyék, beszívathatta, de milyen érdekes, hogy álcákkal nem annyira eresztették össze, talán azért sem, mert morális korlátok nélkül nagyon hamar taccsra vágták volna.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #6070 Dátum: 2022. December 17., 13:03:20 »
Én leszek a kisebbség, de én szerettem a DiC G.I.Joe sorozatát.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #6069 Dátum: 2022. December 17., 12:41:27 »
egyszerűen nem nyelem be, hogy egy ember bármilyen módon ellenfele lehet a robiknak..
Izé...Áramkörszaggató?


Űrtigris: jaja, reklám nélkűl nem lehet eladni semmit sem. Kár, hogy a DiC nem készített G2 rajzfilmet. Bár lehet, hogy az is oyan gyenge lett volna, mint a G.I. Joe sorozatuk.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #6068 Dátum: 2022. December 16., 14:42:03 »
KiD: Én Arszival kapcsolatban írtam, hogy jó ötlet volt számára az izom verda külső, de tisztában vagyok vele, hogy jóval előtte is voltak már ilyen járgányú robik. ;)

Mondjuk hozzá személy szerint én sem társítottam volna eddig külön. :D

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #6067 Dátum: 2022. December 15., 11:16:50 »
Hú, ez a Night Man már '97-ben is nagyon retró lehetett :D
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Kibertroni Űrtigris

  • Halandó (észre vette, a valódi isten barátom, aki egy ember, hogy ezt írtam)
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 118
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #6066 Dátum: 2022. December 14., 21:09:48 »
Szerintem azért bukhatott meg a G2, mert nem kapott rendes rajzfilmet illetve a G2 képregény sem volt túl jó reklámja az új figuráknak. Egyszerűen a figurák mögött nem volt karakter, itt persze voltak biok meg Optimusz és Megatron, de az előbbivel véleményem szerint nem lehet önmagában játékot eladni az utóbbi persze más Energon tészta.
Természetesen ez csak az én sejtésem, de szerintem így lenne logikus.
Alakváltás és guruljunk! Transform and Roll out! Maximálok, Maximalizálódás! Maximals, Maximize! Bestia mód és indulás! Beast mode and move out!

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #6065 Dátum: 2022. December 14., 20:42:20 »
KiD: Én Arszival kapcsolatban írtam, hogy jó ötlet volt számára az izom verda külső, de tisztában vagyok vele, hogy jóval előtte is voltak már ilyen járgányú robik. ;)
Amúgy ezek a lézer szablyások tök jó cuccok. Nem is értem, hogy a G2 miért bukott meg.. :headscratch:
És Jolt altmódjáról mindig ez a sorozat jut az eszembe:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Kibertroni Űrtigris

  • Halandó (észre vette, a valódi isten barátom, aki egy ember, hogy ezt írtam)
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 118
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #6064 Dátum: 2022. December 13., 15:25:09 »
Rész címeket nem, de a magyar nevek legalábbis egy részét a haverom adta a TFwikihez. Nem lenne rossz ötlet Mandroidból Fejmestert csinálni, megnézném mi sül ki belőle.
Valószínűleg nem véletlenül Fémtető karját választotta, hiszen akár Fejreccsentőét is lenyúlhatta volna vagy az Álcarovarokét.
Alakváltás és guruljunk! Transform and Roll out! Maximálok, Maximalizálódás! Maximals, Maximize! Bestia mód és indulás! Beast mode and move out!

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #6063 Dátum: 2022. December 12., 21:05:37 »
Basszus, ezeket, hogy szerettem. Még most is őrzöm a romjaikat... :(
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #6062 Dátum: 2022. December 12., 20:28:31 »
Achem...


Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #6061 Dátum: 2022. December 12., 18:48:21 »
És még egy pozitívum: Arszi altmódja. Egy földi járgány, ami végre nem egy motor, hanem egy ötvenes évekbeli verda. Ez annyira jó, hogy nem is értem, miért nem jutott senkinek sem hamarabb az eszébe. :)
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #6060 Dátum: 2022. December 12., 18:05:42 »
Érdekes volt, amikor a gyerekek egy masszív robbanás, és a hídról való - ki tudja hány méternyi - zuhán után úgy mennek el helyszínről, mintha mise történt volna.
Ezt én is szerettem. Semmi ventillálás, hogy "úristen, ez meg mi volt? nem követnek minket?" csak mennek sétálni tovább az erdőben.

Két vezér jóban: én azért még várok arra, hogy a SZELLEM kihúzza annyira a gyufát, hogy Megatron tényleg szembe megy Optimusszal. Bár a régi csapatára valószínűleg akkor se nagyon számíthat, mert biztos nyelik le könnyen neki az elmúlt 15 évet, amikor az autobotokkal bandázott.

Mandroid: Nem rossz, de nekem nem ő sem adta, egyszerűen nem nyelem be, hogy egy ember bármilyen módon ellenfele lehet a robiknak... De biztos bennem van a hiba. Amikor jó fejnek akarta eladni magát a gyerekeknek, és a pókkullancsok egymás fejére álltak, az azért vicces volt. A karját jobb nem túlgondolni, de ha akarsz, képzelhetsz köré valami antigravitációs kompenzációs eszközt.

Szinkronhangok: Iiigen, Szélyes Imre a 78(!) évével kezd túl öreg lenni ehhez a figurához. Az, hogy fent vannak a wikin, tuti belsős munka, akár a Nickelodeon, akár a szinkronstúdió részéről. De az fura, hogy ha már mindenkit kiírtak, a 9-10. rész három új terraiját akkor meg miért nem. Még a nevüket se magyarul adták meg. Az viszont milyen, hogy a TF wikin már az adások magyar címe is fent van, és meg is magyarázzák angolul, hogy pl. a harmadik részben a "Mú és öröm a háznál" honnan jön.

Honnan jött a VolánJack? Hát valószínűleg pont, hogy az Armadából. :D Gondolom, a fordítónak az tetszett jobban.

Ja, és én is bírom idáig a sorozatot.
« Utoljára szerkesztve: 2022. December 12., 18:18:13 írta elwood »
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #6059 Dátum: 2022. December 12., 17:28:08 »
Na akkor én jövök. :D Meplepődtem, hogy mennyire tetszett a sorozat, pedig nem sok reményt fűztem hozzá a pilot epizód után. Érdekes volt, amikor a gyerekek egy masszív robbanás, és a hídról való - ki tudja hány méternyi - zuhanás után úgy mennek el a helyszínről, mintha mise történt volna. És ez a szuper katonai szervezet is csak másnap küldi a megtámadott konvojához Optimuszt és Elitát. Az anyuka meg hány éves is lehet, ha már a nyolcvanas években is katona volt?
Megatron pálfordulása elképesztően frissítően hat és szükség is volt egy ilyen ötletre az ezerszer elmondott történetek után. Ha az írok elég ügyesek akkor több évadnyi sztorit tudnak csak Mega köré írni. Külön tetszett, ahogy kiállt a kazibotok (angolul cassettebots és nem cassettecons :headscratch:) mellett és vitába szállt Optimusszal. A két vezér most ugyan barátok, de nem félnek konfrontálódni és élvezet nézni, ahogy respektálnak egymásra.
Az évad főgonosza, Mandroid is nagyon érdekes. Az emberi gonoszok sose érdekeltek, de benne bizony van potenciál. Már most a fejemet tenném rá, hogy idővel fejmesterré műti magát és lesz egy Skorponok mechája. Elvégre még a szemöldöke is olyan, mint Zaraknak.  :hehe: De vajon hogy tudja magán viselni Fémtető (Hardtop) karját? Biztos valami nagyon könnyű fémből van az a végtag..
A szinkron meg, nos elképesztő, hogy még mindig mennyire erőltetik a mozis hangokat. Dongó és Arszi kivételével mindenki megkapta a régi hangját (igen Fülelő is). Én ugyan nem bánom, de az Optimusz és Elita románc így nagyon furcsa lesz.
A magyarszövegről annyit, hogy vannak benne dolgok, amik fölött nem tudok napirendre térni. Például maradt az Optimusz Prime, de magában használják a fővezért is, és Quintusz fővezért se "prájmozzák". Wheeljack meg az Armadás szinkron után megint Volánjack lett?! Ez vajon honnan jött?? És nagyon érdekes, hogy amikor még csak pár rész ment le a TV-ben, de a wikin már fenn volt a teljes stáblista szinkronrendezővel, fordítóval, szinkrongangokkal.
És vessünk egy pillantást a G.H.O.S.T. logóra! Csak én látok benne egy régi ismerőst? ;)
« Utoljára szerkesztve: 2022. December 12., 18:33:26 írta Intruder »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Kibertroni Űrtigris

  • Halandó (észre vette, a valódi isten barátom, aki egy ember, hogy ezt írtam)
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 118
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #6058 Dátum: 2022. December 12., 02:42:39 »
Igen, ezeket elfelejtettem megemlíteni. Hashtag tényleg Fruska volt és Nightshade Gyorsacél. Fogalmam sincs, hogy ezeket honnan vették.
Nem értem, miért nem Novavihar. Talán Égretörő és Villámcsapásból Égretörő és Villámvihar?

Én is néztem, mikor meghallottam Tombolót. Legutóbb ilyet a Botbotokban csináltak Dimlit újrafestésével, akit egyszer le is asszonyomoztak, durva volt.

A Kibertron melléknévi alakja következetlen maradt végig.

A rajzfilm tetszett várom a 2. évadot. Sajnos Elita-1 nem szerepelt eleget, de Optimusz és Megatron kapcsolata jó volt és Fülelő is OP volt, de nagyon.
Egy dolog nagyon zavart, Optimusz nem volt elég OP, mindenki akivel harcolt OP-bb volt. Fülelőnél még megértem, de a többi szégyen, méghozzá sosem egyedül harcolt és általában Megatronnal, így őt is megszégyenítették az írók.
Alakváltás és guruljunk! Transform and Roll out! Maximálok, Maximalizálódás! Maximals, Maximize! Bestia mód és indulás! Beast mode and move out!

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #6057 Dátum: 2022. December 11., 20:11:31 »
Ami kimaradt, hogy Ravage, Laserbeak, Frenzy, Soundwave, Skywarp mind a régi magyar neveiket használják (Romboló, Lézercsőr, Tomboló, Fülelő, Égretörő).
Arcee - Arszi
Illetve nem volt szó az újakról:
Nova Storm - Villámvihar
Hashtag - Fruska??
Jawbreaker - Nyelvtörő
és a már emlegetett
Nightshade - Gyorsacél????

Valamint, hogy Frenzy a rajzfilmben csaj (ahogy Skywarp és Nova Storm is), viszont a szinkronhangja a magyarban férfi...
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Kibertroni Űrtigris

  • Halandó (észre vette, a valódi isten barátom, aki egy ember, hogy ezt írtam)
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 118
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #6056 Dátum: 2022. December 09., 20:34:17 »
Most ért véget a FöldSzikra 1. évadának utolsó része.
A roll out itt az utolsó részben guruljunk lett. Gyorsacél (Nightshade, a nemtelen Alakváltó, ezt a nemtelenséget hanyagolhatták volna, mert az ember nem tudja ezt rendesen elképzelni, így megvalósítani sem, a magyar szinkronhangja egyébként egyszerűen férfi) többes szám első személyben beszél.
Amit eddig nem említettem, a Fűrkészek Kutaszok, az Álca Kazetták/Kazettikonok Kazibotok.
Quintust Quintus fővezérnek szólították. Tuti, hogy valamilyen forgalmazói utasítás áll a háttérben az Optimusz Prime esetében.

Legalább utólag már hivatalos, hogy Autobotok, alakváltás és guruljunk!. Ahogy Bestia Megatron szokta mondani, Yesss!/Igennn!
Alakváltás és guruljunk! Transform and Roll out! Maximálok, Maximalizálódás! Maximals, Maximize! Bestia mód és indulás! Beast mode and move out!

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #6055 Dátum: 2022. December 05., 10:20:33 »
A dög nagy óriás robotra gondolsz?
Igen, arra gondoltam. Az álca titánra.
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #6054 Dátum: 2022. December 04., 13:20:47 »
Az eddigi tapasztalatok alapján a premier után kb. fél évben, orrba-szájba fogja adni a TV2-RTL Klub-Paramount és testvércsatornái, az illegális fájlmegosztókról - amitől mindenki tartózkodjon - nem beszélve, szóval nem kell kapkodni.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Kibertroni Űrtigris

  • Halandó (észre vette, a valódi isten barátom, aki egy ember, hogy ezt írtam)
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 118
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #6053 Dátum: 2022. December 04., 12:58:37 »
Engem érdekel az új film, de én sem moziban fogom megnézni. Nem tudok róla sajnos, hogy benne lenne.
Triptikon az Álca T-rex Városváltó/Cityformer/Titán. A WfC játékban az Autobot kampány bossa. A Marvelben a Dinobotokkal csap össze a 27. rész tájékán, ezután lesz Mogorva fővezér.

Az Utolsó lovagról annyit, Cogman a legirritálóbb Alakváltó, akit eddig valaha láttam. Miután megnéztem olyan semmilyen volt és nem mondhatnám, hogy bejött volna. Természetesen megnézni egyszer meglehet, de kapcsoljuk ki a kritikus énünket.
Az Űrdongó film jobb sokkal, de nekem hiányzott belőle valami de nagyon.

A Beast Wars egyébként jó rajzfilm, de a Beast Machines kritikái tényleg jogosak.
Alakváltás és guruljunk! Transform and Roll out! Maximálok, Maximalizálódás! Maximals, Maximize! Bestia mód és indulás! Beast mode and move out!

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Transformers
« Válasz #6052 Dátum: 2022. December 03., 18:13:43 »
A dög nagy óriás robotra gondolsz?

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #6051 Dátum: 2022. December 03., 16:56:59 »
Foglalkoztat, bár őszintén én az ŰrDongóval sem voltak kibékülve, leszámítva azt a kétszer másfél percet, ami a Kibertronon játszódott.
Kijött a magyar előzetes is amúgy:
Remélem lesz benne Triptikon. :)
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #6050 Dátum: 2022. December 03., 12:46:11 »
Olvastam az oldalon honosított BW képregényeket, tehát az esély megvolt. Nem jött be, ennyi. Tudom, sokan szeretik ezt a vonalat. Ez ízlés dolga, attól még, hogy nekem nem teszik, lehet jó másnak.
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #6049 Dátum: 2022. December 03., 10:57:24 »
Én ezt elengedtem már egy ideje, hogy csak azért mert szeretek egy franchise-t, minden részének, vagy új formájának adnom kell egy esélyt. Ez a mozis TF világ már egyáltalán nem érdekel, teszem hozzá, sajna.