Szerző Téma: Hibás dolgok  (Megtekintve 188574 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Hibás dolgok
« Válasz #73 Dátum: 2005. Március 01., 21:25:07 »
Kitaláltam egy nagyon pihent ötletet: HálóZsák Light!  Ide lehetne felrakni durvább tömörítéssel a képregényeket magamfajta kisigényűeknek! Na?  

Persze csak vicc volt...

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Hibás dolgok
« Válasz #72 Dátum: 2005. Március 01., 11:18:52 »
No akkor én mint olvasó szólnék hozzá. (Meg egy kicsit grafikában érintett személy   )

Ha csak nem szarvashiba a maszatosodás, vagy zajosodás, akkor oda sem figyelek rá, legalábbis amikor először olvasom a képregényt.  Teljes mértékben nem érdekel. De mivel értékelem is őket ezért olvasom el úgy másodszorra, vagy többedszerre, hogy megnézek minden apró részét. De az átlag olvasó (értds aki letölt és olvas egyáltalán nem azzal foglalkozik, hogy a scann pötttyős-e vag vannak-e scannvonalak), mert ÖRÜL, hogy egyáltalán olvashatja régen vágyott képregényét. Sok emberrel beszélgetek képregényekről és képregény letöltésről, kikérek véleményeket, és tény, hogy nagyon nagyon ritkán hallom, hogy a minőséggel lett volna baj. Inkább a történet hibáit, vagy esetleg a beírás/fordítás hiányosságait említik.

Ez persze nem azt jelenti, hogy le kell tenni a minőségről. Sőt. Nekem külön élvezet egy csodálatosan elkészített borító, (főleg, ha előtte láttam az eredeti scannt - és sok ronda scannt láttam már életemben, nem most kezdtem a képregény olvasást/gyűlytést a neten   ) Ugyanez áll az oldalakra is. Egy sima, letisztult oldalt többedszerre is szívesen nézeget az ember.

Én ACDSee-s vagyok, de nem 6-os hanem előtte. a 6-os széria egyszerűen kezelhetetlen.

Persze a készítő soha nem lesz elégedett a munkájával, mindig alakítana rajta valamit és ez így van jól. Mindig a jobbra fog törekedni. De ugyanakkor van egy határ, ahol eltűnik a javulás, és nincs értelme továbblépni, mert az átlag olvasó úgysem veszi észre a különbséget. Ez már inkább az időt rabolja és hátráltatja a munkát szerintem.

Persze kívülállóként nem foglalhatok állást teljes rálátással, csak abból tudok ítélni, amit magam is átéltem.

a tömörítés témára úgy reagálnék, hogy nekem a hátam borsodzik, ha tömörített file-t látok, mert bárki-bármit mond nagy a hiba lehetősége. Ha megsérül a file akkor veszik az egész, egyenkénti letöltésnél, meg csak egy oldal veszik el, ha megsérül.

Persze ez csak a saját szerény véleményem.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Március 01., 11:20:26 írta regnar »

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Hibás dolgok
« Válasz #71 Dátum: 2005. Március 01., 09:12:04 »
Ez a zajlátásos dolog tényleg létezik  Bár nekem "rossz" tanáraim voltak. Kezdetben Zaj cseszegetett a túlzott tömörítésből adódó betűk körüli foltosodás miatt. Azután Zaj kiszállt, de ez a betűk körüli blokkosodás figyelés megmaradt. Azután jött Galen és egy világ omlott össze bennem. Az apró pixelhibák, a maszatok, amiket én nem is vettem észre... De valahol igaza volt. Schmatzynak abban igaza van, hogy ha csak el akarok olvasni egy képregényt, akkor általában nagy ívben nem érdekel a csúcsminőségű képfeljavítás.

De a BM2004-et azért megvédeném. Az nem egy képregény verseny volt, hanem egy amatör művészeti verseny, ahol igenis fontosnak éreztük azt, hogy a képek összhatásán ne rontson a JPG tömörítésből adódó minőségromlás.
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Hibás dolgok
« Válasz #70 Dátum: 2005. Március 01., 07:15:50 »
Idézet
eltakarítom a koszt, maszatot, JPG-ZAJ-t a képről akkor nem fogom elmenteni úgy, hogy megint zajos legyen....  Bár neked is igazad van abban, hogy ha valaki olvas, nem nézegeti a zajokat, de ha sokat nézegsz képeket, retusálod a  képeket, akkor egy idő után rááll a szemed ezekre is. Lassan kialakul a zaj-látásod, ami nem jó.
Nos, sajnos már velem is így van. Amíg nem csináltam ilyesmit, csak fordítottam meg beírtam és nem mentem rá ennyire a képek minőségére, addig fel sem tűnt.  

Idézet
Nézegetés. A Cdisplay viszont nem tud Jpeg2000-et.
Itt megint felmerül a képnézegető vs. képregénynézegető progi használata. Én is IrfanView-t használok már évek óta mindenféle kép nézegetésére. Valahogy a cdisplay és társai nem esnek kézre.

Video téma: én a wmv filetípust szeretném kiirtani az életemből, mert szerintem semmi értelme. Tekerni gyakorlatilag lehetetlen benne és egy óra, míg betöltődik egy 1 MB-os, valamint a tömörítése is vacak...

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Hibás dolgok
« Válasz #69 Dátum: 2005. Február 28., 15:43:13 »
Idézet
2 CD-s, három órás avikat áttömörítek egy CD-re,


Ebben veled vagyok Schmatzy    Simán meg lehet csinálni egy két és fél , három órás filmet egy cd-s re főleg ha 2:35 : 1 vagy 2:40 : 1 a képaránya. Ki nem állhatom, amikor két órás filmeket két cd-sre csinál valaki, nem beszélve a másfél órásról. csak azért mert AC3 hangot hagy meg, de azt is stereoban. Nekem az .ogg nagyon bejött.  Ja meg 128 kbit-ben is egyetértek.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Hibás dolgok
« Válasz #68 Dátum: 2005. Február 28., 13:33:57 »
Schmatzy
Idézet
A méretet. Vegyük pölö a BM pro kategóriát. Már nem emlékszem, hány kép volt, talán 14? És összesen 9 mega. 2/3-ad mega képenként. Marhaság! 200k-ban is bőven elég.
No, méret.  Nem értünk egyet.....Tény hogy a képregényeket nézegetni tölti le az ember, de ha már eltakarítom a koszt, maszatot, JPG-ZAJ-t a képről akkor nem fogom elmenteni úgy, hogy megint zajos legyen. Bár ha valaki az SW-ket megnézi, akkor látni fogja, hogy a borító/kreditoldalon kívül a lapok 500K-nál nem nagyobbak. szívem szerint 700K-nál nem lennének kissebek, de megegyeztünk Recsivel hogy ennyi a max és kész viszont boritónál azt csinálok amit akarok.  Így kijön egy füzet 13 MB-ra...jó kerekítsünk 15-re. Egy DVD korongon elfér cirka 300 képregény.  De mi van akkor, ha egy füzet mondjuk 50 MB ? Akkor is elfér egy korongon majdnem 100 füzet. Szóval a helyfoglalása miatt kár összenyomni. Akkor meg minek ? Egyedül a internet sávszélesség az, ami gátat szab a fájlok méretének. De szerintem ha valaki modemes akkor is inkább a 15 MB-ost tölti le mint a 5-öst.  Bár neked is igazad van abban, hogy ha valaki olvas, nem nézegeti a zajokat, de ha sokat nézegsz képeket, retusálod a  képeket, akkor egy idő után rááll a szemed ezekre is. Lassan kialakul a zaj-látásod, ami nem jó.  Mi ezt próbáljuk megelőzni.

Idézet
A megoldás a már említett IrfanView. A ComiX Artnál már mindenkit átszoktattam rá, tehát lehet szoktatni a népet, és nem hiszem, hogy zúgolódnának, ha javasolnátok az áttérést. Megrögzött ACDSee-seknek pedig biztos van plugin valahol (merthogy az Irfan is pluginnal működik).
Én is azt használom, de csak a kis fájlméretek miatt. Viszont a boritó/crediteket szinte mindíg az PS ImageReady részével csinálom. Nagyobb a fileméret (még akkor is ha a metadata kimarad) viszont a színek tökéletesen azt adják vissza amit a PS-ben beállítottam. Ugyanis az Iviewnél van színtorzítás, színelcsúszás vagy hogy hívjam.Nem ugyanaz a forrás és a cél színe. Szerintem észrevehetetlen, vagyis csak nagyításnál vettem észre, de észrevettem és bosszant. Mondjuk a Jpeg Compressor is ugyanezt csinálta.

Nézegetés. A Cdisplay viszont nem tud Jpeg2000-et.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Február 28., 13:40:48 írta Galen »

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Hibás dolgok
« Válasz #67 Dátum: 2005. Február 28., 10:40:02 »
Idézet
Rakd be a nagyon tömörítettet egy psp-be vagy ps-be és engedd rá az Alien skin plugin jpeg repair funkcióját, és látni fogod a különbséget a kettő között.
De én nézni akarom és nem szerkeszteni. Ha pedig egy IrfanView-ban szabad szemmel nem látható, akkor nem is érdekel. És nem is fogok bezoomolni rá.

Idézet
A KNet ritmus mit jelent?
A méretet. Vegyük pölö a BM pro kategóriát. Már nem emlékszem, hány kép volt, talán 14? És összesen 9 mega. 2/3-ad mega képenként. Marhaság! 200k-ban is bőven elég.

Idézet
A legszívesebben, jpeg2000-be mentenék, akkor a méret és minőség is rendben lenne számomra,   Viszont nem minden képnéző ismeri.
A megoldás a már említett IrfanView. A ComiX Artnál már mindenkit átszoktattam rá, tehát lehet szoktatni a népet, és nem hiszem, hogy zúgolódnának, ha javasolnátok az áttérést. Megrögzött ACDSee-seknek pedig biztos van plugin valahol (merthogy az Irfan is pluginnal működik).

Szumma szummárum: lehet, hogy én vagyok igénytelen? Az összes MP3-amat áttönöríten 128-ba, amitől mindenkinek égnek áll a haja. Nekem úgy jó. 2 CD-s, három órás avikat áttömörítek egy CD-re, mert nekem úgy jó. 5 mega feletti képregényeket mind áttömörítem, mert nekem úgy jó, és mert nem észlelem a különbséget. Egyébként remélem, nem PS-sel mentetek .jpg-be? Ha igen, próbáljatok egy külső programot. A hajamat rá, hogy ugyanolyan minőség mellett kisseb méretet tudnátok elérni így.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Február 28., 10:41:24 írta Schmatzy »

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Hibás dolgok
« Válasz #66 Dátum: 2005. Február 28., 08:44:52 »
Idézet
Én látom a különbséget...
Énisénis. Rakd be a nagyon tömörítettet egy psp-be vagy ps-be és engedd rá az Alien skin plugin jpeg repair funkcióját, és látni fogod a különbséget a kettő között. A kockásodáson kívül nagy tömörítés esetén a kontúrok köré felépül a jpg zaj, ami ugyan csak úgy nem, vagy nehezen látható, de ha nagyítasz, feltűnik. Mondjuk nem feltétlenül kell nagyítani.

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Hibás dolgok
« Válasz #65 Dátum: 2005. Február 27., 17:30:38 »
 Én látom a különbséget...
A legszívesebben, jpeg2000-be mentenék, akkor a méret és minőség is rendben lenne számomra,
Viszont nem minden képnéző ismeri. (a tif-et meg csak fekete fehér képeknél érdemes használni )
A KNet ritmus mit jelent?

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Hibás dolgok
« Válasz #64 Dátum: 2005. Február 27., 15:04:24 »
Nem is memóriára, hanem vinyóra gondoltam.
A következő nem leszúrás akar lenni, hanem megjegyzés. Nem értem, hogy miért a méret a lényeg. Kezditek felvenni a k.net ritmusát. Higyjétek el, hogy az általatok 12 megában kiadott képregény 5 megában is pont ugyanolyan jól néz ki, egyáltalán nincs kockásodás. Félve várom azt az időszakot, amikor mindenki áttér .jpg-ről .tif-re...

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Hibás dolgok
« Válasz #63 Dátum: 2005. Február 27., 00:53:36 »
Idézet
Hmm, ha esetleg ezeket a zippeket letároltatnátok cache-be, modjuk egy napra, akkor szerintem csökkenne a processzor terhelése, és egy nap után törlődne a zip is, és így csak átmenetileg foglalja a helyet. Persze egy nap alatt nem a fájl készítésétől, hanem az utolsó olvasástól számított időt értem.
Több mint 100 képregényről van szó...  Jó sok memoria kellene hozzá.
És eleve nem  akarunk egy kölcsön helyet megterhelni. (túlzottan )

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Hibás dolgok
« Válasz #62 Dátum: 2005. Február 26., 22:52:21 »
Idézet
az első verziónál meg az a gond, hogy egyes hozzáértő emberek szerint (hi TLoF  ), ez a metódus túlságosan leterhelné a kiszolgáló szerver processzorát. Aminek meg a szolgáltatás látná a kárát.
Hmm, ha esetleg ezeket a zippeket letároltatnátok cache-be, modjuk egy napra, akkor szerintem csökkenne a processzor terhelése, és egy nap után törlődne a zip is, és így csak átmenetileg foglalja a helyet. Persze egy nap alatt nem a fájl készítésétől, hanem az utolsó olvasástól számított időt értem.

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Hibás dolgok
« Válasz #61 Dátum: 2005. Február 26., 21:43:15 »
Idézet
a pókemberes inferno első darabja nálatok volt fent, nem tudnátok visszarakni???
Szerintem itt nem volt fenn. Összekevered a spidertommal. Oda vissza fog kerülni hamarosan.

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Hibás dolgok
« Válasz #60 Dátum: 2005. Február 26., 19:36:59 »
Nos, ezen már mi is gondolkodtunk, de csak 2 féle képpen lehet megcsinálni...
1, Vagy a letöltés elött csináltatunk a szerverrel a képekből egy zip állományt és azt töltöd le. (Ilyenkor ideiglenesen tárolódik a memoriában a zip)
2, Vagy pedig eleve 2 verzióban töltjük fel a képeket a tárhelyre... (1 képsor, 2 zip) így viszont 2szer annyi helyet foglal egy képregény amennyit kéne, ami nagy luxus. (már így is elég nagy fileméretben mentjük a jpg-t a minőség miatt.)

az első verziónál meg az a gond, hogy egyes hozzáértő emberek szerint (hi TLoF  ), ez a metódus túlságosan leterhelné a kiszolgáló szerver processzorát. Aminek meg a szolgáltatás látná a kárát.

Nem elérhető Hachier

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 19
  • Karma: +0/-0
Hibás dolgok
« Válasz #59 Dátum: 2005. Február 26., 09:42:19 »
Idézet
Köszönöm, hogy megjelentettétek a Brickreal Tournamentet, csupán egy megjegyzésem volna a kísérőszövegével kapcsolatban, remélem, nem probléma, ki tudjátok javítani. Az UT nem rajzfilm (pláne nem rajfilm), hanem egy PC-játék. A címoldalon nem gond, hagy így marad, de azért a belső leírásban kérlek javítsátok.
A fentiek még mindig nem jvíultak meg... De egyébként volna egy kérdésem. Nem lehetne, hogy képregényeket az ember egyben (mondjuk egy zip-állományban) töltse le?

Nem elérhető pendragon

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Karma: +0/-0
Hibás dolgok
« Válasz #58 Dátum: 2005. Január 25., 15:29:01 »
ja és a max security 000-ból hiányzik egy oldal ;-)
tessék pótolni!!
 

pendragon

Nem elérhető pendragon

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Karma: +0/-0
Hibás dolgok
« Válasz #57 Dátum: 2005. Január 25., 15:26:44 »
hali

a pókemberes inferno első darabja nálatok volt fent, nem tudnátok visszarakni???
ja meg a max security kapcsolódó számai is hozzátok vannak linkelve a latenight-ról, szivesen olvasnám őket akár angolul is. asszem ennyi!  
köszi előre is

pendragon

Nem elérhető Hachier

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 19
  • Karma: +0/-0
Hibás dolgok
« Válasz #56 Dátum: 2005. Január 18., 21:23:17 »
Köszönöm, hogy megjelentettétek a Brickreal Tournamentet, csupán egy megjegyzésem volna a kísérőszövegével kapcsolatban, remélem, nem probléma, ki tudjátok javítani. Az UT nem rajzfilm (pláne nem rajfilm), hanem egy PC-játék. A címoldalon nem gond, hagy így marad, de azért a belső leírásban kérlek javítsátok.

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Hibás dolgok
« Válasz #55 Dátum: 2004. December 20., 17:36:57 »
Még aznap fent volt a kifestő...

Van rá igény! (Ált olyan képregényeket rakunk ki amik itthon nem nagyon jelentek meg.) Jöhet a lista...
A fordítások meg pláne, hogy érdekelnek!

Nem elérhető tesele

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +0/-0
Hibás dolgok
« Válasz #54 Dátum: 2004. December 18., 14:29:29 »
Hi!
kosz a gyors reagalas.
annyi megjegyzest fuznek a dologhoz hogy nem tudom hogy ti csak
sajat anyagokat hasznaltok fel vagy ilyesmi de ha erdekel titeket
van jopar cd-nyi kepregenyem ami osszegyult az evek alatt
netrol letoltott, hivatalos es maszek forditas es eredeti nyelvu is,
magyar es kulfoldi az oskortol iden oszi kulfoldi kiadasokig vegyesen
ha van ra igeny kuldok dirlistat.

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Hibás dolgok
« Válasz #53 Dátum: 2004. December 18., 13:29:17 »
Idézet
Hali! A marvel kifestok (#003 es #004) nem jonnek le.
(http://halozsak.tlof.hu/kepek/marvel-color-003/marvel-color-003-00hun.jpg
stb...)
Ugy egy honapja mar probaltam, de sajnos azota se valtozott. Ha tudjatok,
javitsatok legyszi a gyerekeim megorulnenek erte
Udv: tes
Rajta vagyunk az ügyön. Egy kifestő rendel (vagyis kettő)...
Idézet
Ui: feltetlen meg kell jegyeznem, hogy az oldal amugy ve'rprofi.
ez jólesik, köszi!

Nem elérhető tesele

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +0/-0
Hibás dolgok
« Válasz #52 Dátum: 2004. December 18., 10:25:17 »
Hali! A marvel kifestok (#003 es #004) nem jonnek le.
(http://halozsak.tlof.hu/kepek/marvel-color-003/marvel-color-003-00hun.jpg
stb...)
Ugy egy honapja mar probaltam, de sajnos azota se valtozott. Ha tudjatok,
javitsatok legyszi a gyerekeim megorulnenek erte
Udv: tes
Ui: feltetlen meg kell jegyeznem, hogy az oldal amugy ve'rprofi.

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Hibás dolgok
« Válasz #51 Dátum: 2004. December 11., 07:31:37 »
A Letöltések listában télleg nincs benne, de a hírek közül elérhető.

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Hibás dolgok
« Válasz #50 Dátum: 2004. December 10., 21:05:01 »
Az én porblémám az, hogy nemcsak hogy nincs új Menny'Má, de a dec 2-3-6 is eltűnt.

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Hibás dolgok
« Válasz #49 Dátum: 2004. December 10., 17:53:03 »
Lehet hogy velem van a bibi, de én nem találom a letöltések között a Van Helsing-et...
velem van a baj?(ez valósággal lehetetlen)



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Hibás dolgok
« Válasz #48 Dátum: 2004. December 07., 14:31:15 »
Ööö... kaine soha nem írna Batmanes előzetest egy Pókemberes What If elé... khm.      

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Hibás dolgok
« Válasz #47 Dátum: 2004. December 07., 14:08:51 »
Talán nyomj egy frisítést... Nállam behozza.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Hibás dolgok
« Válasz #46 Dátum: 2004. December 07., 12:52:03 »
Nálam nem nyitja meg a mai What if...?!-et, csak a Batmant.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Hibás dolgok
« Válasz #45 Dátum: 2004. November 23., 12:12:21 »
Főnök! nálam megy.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Hibás dolgok
« Válasz #44 Dátum: 2004. November 23., 10:27:26 »
Megint csak nekem nem töltődik be a főoldal, vagy valami gikszer van?